Elektronik Ticaret ve Pazarlama

E-Ticaret web sitesi sahibi olmak için normal şartlarda yüksek fiyatlarda aidat ödemek zorunda olduğunuzu biliyor musunuz? Biz de böyle bir durum yok, her şey tek seferlik, tamamen size ait ve ücretsiz danışmanlık hediyemiz var. Eğer bir E-Ticaret siteniz yoksa bunu kolayca isteğinize göre yapabiliriz, tüm zorlu süreçler bize ait. Ürün çekimleriniz konusunda da profesyonel ekibimiz size hizmet vermekten mutluluk duyar.

 

Elektronik Ticaret danışmanlık ajansı olarak size tüm sistem ve işleyiş hakkında hizmet vermek, sizinle birlikte e-ticaret sitenizin sektörde önemli bir yer edinmesini sağlamak adına çalışmak için hazırız.

Sağladığımız yönetim paneli sayesinde, aylık kar ve zarar analizlerini yapabilir, tema üzerinde düzenlemeler yapabilir ve içerikleri yönetebilirsiniz.

Ödemelerinizi Havale-EFT, kapıda ödeme ve kredi kartı ile SSL sertifikası sayesinde güvenle alabilirsiniz.

Kullandığımız SSL sertifikası ile web sitenizde Yeşil Kilit yer alır ve güvenle ödeme alabilirsiniz, sertifikalar genellikle 10.000$ teminat vermektedir.

Her zaman, gereken destek.

  • Yıllık Aidat Yok
  • Ücretsiz Danışmanlık
  • Eğitim

#iletişim

Dijital Ajans, büyük ve küçük her işletme ile çalışır. İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, biz her zaman hazırız.

  

Şirket olarak v06 ile uzun zamandır çalışıyoruz, özellikle pandemi sürecinde büyük destek oldular. Teşekkürler..

Hakan Erdem
Web Tasarım Geliştirme

E-Ticaret Web Sitesine mi ihtiyacınız var?

×

Merhaba!

Destek ekibimiz şu anda çevrimiçi!

× WhatsApp Destek Hattı