#iletişim

Dijital Ajans, büyük ve küçük her işletme ile çalışır. İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, biz her zaman hazırız.

  

Şirket olarak v06 ile uzun zamandır çalışıyoruz, özellikle pandemi sürecinde büyük destek oldular. Teşekkürler..

Hakan Erdem
Web Tasarım Geliştirme

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik oluştururken ilk yapılması gereken firmanın renklerinin belirlenmesi ve Logo oluşturulmasıdır. Logo Firmanın kimliğinin en önemli parçasıdır. Logo oluşturulduktan sonra firmanın içinde ve dışında kullanacağı diğer basılı malzemelerin de hazırlanması gerekir. Özgün bir şekilde hazırlanan bir kurumsal kimlik firmanın başarısı ve itibarı için son derece önemlidir. Var olan logoların kendisini ya da benzerlerini kullanmak, başka firmaların renklerini ya da imajlarını taklit etmek onlara yatırım yapmak demektir. Bu nedenle oluşturulacak kimliğin benzersiz ve firmanın kendisini temsil edecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Neden kurumsal kimlik ajansına ihtiyaç vardır ?

Markanız hakkında net bir mesaj vermek, farkındalık yaratmak, itibar yönetimi yaparak marka değeri oluşturmak istiyorsanız kurumsallığın gücünü ciddiye alan, uzman bir kurumsal kimlik ajansı ile çalışmanız gereklidir.

  • Antetli Kağıt, Kartvizit, Diplomat Zarf
  • Fatura, İrsaliye, Makbuz vb
  • Bloknot, Not Defteri, Ajanda
  • Diğer Kurumsal Kimlik Hizmetleri
×

Merhaba!

Destek ekibimiz şu anda çevrimiçi!

× WhatsApp Destek Hattı