#iletişim

Dijital Ajans, büyük ve küçük her işletme ile çalışır. İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, biz her zaman hazırız.

  

Şirket olarak v06 ile uzun zamandır çalışıyoruz, özellikle pandemi sürecinde büyük destek oldular. Teşekkürler..

Hakan Erdem
Web Tasarım Geliştirme

Reklam Çözümleri

İyi bir web sitesine sahip olmak kadar web sitesinin ziyaretçisini artırmak için kullanılan mecralar çok önemlidir. Banner, Google Adwords, Facebook reklamları, E-Posta Pazarlama(marketing) yöntemleri ile müşterilerimizin ürün veya hizmetlerine doğru hedef kitleden daha çok kişinin erişim imkanı olur.

Etkin bir çalışma ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Doğru Reklam

Facebook Reklamları

Facebook, internette reklam vermenin en uygun fiyatlı ve etkili yollarından biridir.Ne tür bir hedef kitleye erişmek isterseniz isteyin, o hedef kitleyi bulabiliriz.

Google Adwords

Hemen hemen her bütçe ile Google Ads’de reklam verebiliriz. Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın.

E-Posta (Marketing)

E-Mail Marketing, çağın iletişim teknolojilerine uygun olarak reklam ve tanıtım yapmayı sağlayan, ROI (yatırımsal geri dönüş) ve hedef kitleyle etkileşimi en yüksek olan dijital pazarlama yöntemlerinden biridir.

Belirli bir tutar yok, bütçenize uygun reklam fiyatlarını belirleyebilirsiniz.

En geç 24 saat içerisinde reklamınız onaylanır ve yayınlanmaya başlar.

×

Merhaba!

Destek ekibimiz şu anda çevrimiçi!

× WhatsApp Destek Hattı