Web Tasarım & Geliştirme

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz. Farklı iş kollarından müşterilere hizmet veren firmamız, kendini tekrar etmeyen, tasarımlarında özgün, sürekli yeni ve farklı olmayı amaç edinir. Kurumsal web tasarımından online alışverişe, portal siteden mobil site arayüzüne kadar bir çok alanda çözümler sunar.

Yeni bir web sitesi projeniz mi var? Yardımcı olmak için hazırız.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sayfanızı arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirerek optimize ediyoruz, anahtar kelimelerle arama motorlarının sıralamasında üst sayfalarda görünme çalışmalarınızı yapıyoruz.

Her zaman, tam destek.

  • Düzenli Yedekleme
  • Güncellemeye Hazır
  • Özelleştirilebilir

Tarafınıza sağladığımız yönetim panelinden web sitenizin tüm içeriğini yönetebilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması sayesinde, anahtar kelimeler ile ve SSL sertifikası sayesinde Google’da ilk sayfalarda görünmeniz mümkün olabilir.

Kullandığımız SSL sertifikası ile web sitenizde Yeşil Kilit yer alacaktır.

#iletişim

Dijital Ajans, büyük ve küçük her işletme ile çalışır. İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, biz her zaman hazırız.

  

Şirket olarak v06 ile uzun zamandır çalışıyoruz, özellikle pandemi sürecinde büyük destek oldular. Teşekkürler..

Hakan Erdem
Web Tasarım Geliştirme

Yeni bir web sayfasına mı ihtiyacınız var?

×

Merhaba!

Destek ekibimiz şu anda çevrimiçi!

× WhatsApp Destek Hattı